УЧАСТНИЦИ В ТРЕТИ ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ
„ПЯСЪЧНИ ТВОРЕНИЯ“ 14 ЮЛИ 2018
ОТБОР:
1. Александър Желев – 15 г., гр. Балчик, България, България
2. Ангел Зарънов – 14 г., гр. Балчик, България
3. Мирослав Илиев – 13 г., гр. Балчик, България
4. Цветина Михайлова – 11 г., гр. Балчик, България
СЕМЕЙСТВО:
5. Божидара Христова Терзиева – 6 г., гр. Разград, България
6. Цвети Терзиева – майка
7. Ана Светославова Димитрова – 7 г., гр. Балчик, България
8. Виктория Светославова Димитрова – 4г., гр. Балчик, България
9. Магдалена Анатолиева – 3 г., гр. Балчик, България - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-МЛАД УЧАСТНИК/ SPECIAL PRIZE FOR THE YOUNGEST PARTICIPANT
ОТБОР:
10. Валерия Вълева – 12 г., гр. Балчик, България – гр. Балчик, България
11. Даниела Анастасова – 13 г., гр. Балчик, България
12. Галена Коцева – 12 г., гр. Балчик, България
13. Елисавета Стойчева – 11 г., гр. Балчик, България
14. Емануела Стойчева - 8г., гр. Балчик, България
ОТБОР:
15. Мая Стоянова - гр. Добрич, България
16. Радина Трифонова – гр. Варна, България
СЕМЕЙСТВО:
17. Вера Желязкова – гр. Добрич, България -
18. Максим Желязков – 3 г., - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-МЛАД УЧАСТНИК/ SPECIAL PRIZE FOR THE YOUNGEST PARTICIPANT
19. Иво Желязков - баща
20. Ива Желязкова - майка
ОТБОР:
21. Сисел Бахарова – гр. Балчик, България
22. Нарина Бейханова – гр. Балчик, България
23. Радостин Бонев - 13 г., гр. Варна
СЕМЕЙСТВО:
24. Данаил Бонев - 7 години, гр .Варна - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРО ДЕТСКО ПЯСЪЧНО ТВОРЕНИЯ/ SPECIAL PRIZE FOR THE BEST CHILD SAND CREATION
25. Пламен Бонев - баща
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КРЕАТИВНОСТ/ SPECIAL PRIZE FOR CREATIVITYV
„Black rose“ Русия – Москва, Санкт Петербург
26. Лиза Ефимова
27. Тамара Широкая
28. Даниил Дергачев
29. Игнат Широкий
30. Валерий Широкий
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КРЕАТИВНОСТ/ SPECIAL PRIZE FOR CREATIVITYV
„Red devil” – България, Белгия
31. Александър Георгиев България
32. Валери Трибу Белгия
33. Маре Трибу
34. Тристан Трибу
35. Цветомир Иванов – гр. Варна
ОТБОР:
36. Георги Бакърджиев - гр. София, България
37. Богдана Баева - гр. София, България
38. Иван Братоев – гр. Москва, Русия
СЕМЕЙСТВО:
39. Лъчезара Иванова – гр. Балчик, България, България
40. Антонина Казакова - майка
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КРЕАТИВНОСТ/ SPECIAL PRIZE FOR CREATIVITYV
„Septima“
41. Гергана Великова – гр. Балчик, България, България
42. Ралица Желязкова
43. Йоана Иванова
44. Кристина Петкова
45. Маргита Драганова
ОТБОР:
46. Невена Желязкова гр. Балчик, България
47. Борис Спасов гр. София, България
48. Симеон Спасов гр. София, България
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КРЕАТИВНОСТ/ SPECIAL PRIZE FOR CREATIVITY
49. Яна Янева гр. Варна, България
50. Косара Сотирова гр. Варна, България
СЕМЕЙСТВО:
51. Мария Атанасова – гр. София, България
52. Авела Атанасова
53. Мико Атанасов - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-МЛАД УЧАСТНИК/ SPECIAL PRIZE FOR THE YOUNGEST PARTICIPANT
54. Христина Атанасова – майка
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРО СЕМЕЙНО ПЯСЪЧНО ТВОРЕНИЯ/ SPECIAL PRIZE FOR THE BEST FAMILY SAND CREATION
54. Йоан Христов – гр. Варна, България
56. Момчил Христов – баща
57. Йоана Драганчева – гр. Варна, България - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРО ПЯСЪЧНО ТВОРЕНИЕ/ SPECIAL PRIZE FOR THE BEST SAND CREATION
58. Давид Ковачев – гр. Пазарджик, България
ОТБОР:
59. Полина Шахмандинова - Русия
60. Емилия Шахмандинова
61.Стефания Витюховская
62. Таисия Витюховская
ОТБОР:
63. Екзин Туран - Турция
64. Еля Тейфик
65. Омер Тейфик
СЕМЕЙСТОВО:
67. Кристина Сидерова - 12г., гр. Балчик, България
68. Вирджиния Сидерова - гр. Балчик, България
69. Мария Димитрова - леля
70. . Доротея Йовева – гр. Балчик, България, България
„ПЯСЪЧНИ ТВОРЕНИЯ“ 14 ЮЛИ 2018
ОТБОР:
1. Александър Желев – 15 г., гр. Балчик, България, България
2. Ангел Зарънов – 14 г., гр. Балчик, България
3. Мирослав Илиев – 13 г., гр. Балчик, България
4. Цветина Михайлова – 11 г., гр. Балчик, България
СЕМЕЙСТВО:
5. Божидара Христова Терзиева – 6 г., гр. Разград, България
6. Цвети Терзиева – майка
7. Ана Светославова Димитрова – 7 г., гр. Балчик, България
8. Виктория Светославова Димитрова – 4г., гр. Балчик, България
9. Магдалена Анатолиева – 3 г., гр. Балчик, България - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-МЛАД УЧАСТНИК/ SPECIAL PRIZE FOR THE YOUNGEST PARTICIPANT
ОТБОР:
10. Валерия Вълева – 12 г., гр. Балчик, България – гр. Балчик, България
11. Даниела Анастасова – 13 г., гр. Балчик, България
12. Галена Коцева – 12 г., гр. Балчик, България
13. Елисавета Стойчева – 11 г., гр. Балчик, България
14. Емануела Стойчева - 8г., гр. Балчик, България
ОТБОР:
15. Мая Стоянова - гр. Добрич, България
16. Радина Трифонова – гр. Варна, България
СЕМЕЙСТВО:
17. Вера Желязкова – гр. Добрич, България -
18. Максим Желязков – 3 г., - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-МЛАД УЧАСТНИК/ SPECIAL PRIZE FOR THE YOUNGEST PARTICIPANT
19. Иво Желязков - баща
20. Ива Желязкова - майка
ОТБОР:
21. Сисел Бахарова – гр. Балчик, България
22. Нарина Бейханова – гр. Балчик, България
23. Радостин Бонев - 13 г., гр. Варна
СЕМЕЙСТВО:
24. Данаил Бонев - 7 години, гр .Варна - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРО ДЕТСКО ПЯСЪЧНО ТВОРЕНИЯ/ SPECIAL PRIZE FOR THE BEST CHILD SAND CREATION
25. Пламен Бонев - баща
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КРЕАТИВНОСТ/ SPECIAL PRIZE FOR CREATIVITYV
„Black rose“ Русия – Москва, Санкт Петербург
26. Лиза Ефимова
27. Тамара Широкая
28. Даниил Дергачев
29. Игнат Широкий
30. Валерий Широкий
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КРЕАТИВНОСТ/ SPECIAL PRIZE FOR CREATIVITYV
„Red devil” – България, Белгия
31. Александър Георгиев България
32. Валери Трибу Белгия
33. Маре Трибу
34. Тристан Трибу
35. Цветомир Иванов – гр. Варна
ОТБОР:
36. Георги Бакърджиев - гр. София, България
37. Богдана Баева - гр. София, България
38. Иван Братоев – гр. Москва, Русия
СЕМЕЙСТВО:
39. Лъчезара Иванова – гр. Балчик, България, България
40. Антонина Казакова - майка
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КРЕАТИВНОСТ/ SPECIAL PRIZE FOR CREATIVITYV
„Septima“
41. Гергана Великова – гр. Балчик, България, България
42. Ралица Желязкова
43. Йоана Иванова
44. Кристина Петкова
45. Маргита Драганова
ОТБОР:
46. Невена Желязкова гр. Балчик, България
47. Борис Спасов гр. София, България
48. Симеон Спасов гр. София, България
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КРЕАТИВНОСТ/ SPECIAL PRIZE FOR CREATIVITY
49. Яна Янева гр. Варна, България
50. Косара Сотирова гр. Варна, България
СЕМЕЙСТВО:
51. Мария Атанасова – гр. София, България
52. Авела Атанасова
53. Мико Атанасов - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-МЛАД УЧАСТНИК/ SPECIAL PRIZE FOR THE YOUNGEST PARTICIPANT
54. Христина Атанасова – майка
ОТБОР: - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРО СЕМЕЙНО ПЯСЪЧНО ТВОРЕНИЯ/ SPECIAL PRIZE FOR THE BEST FAMILY SAND CREATION
54. Йоан Христов – гр. Варна, България
56. Момчил Христов – баща
57. Йоана Драганчева – гр. Варна, България - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРО ПЯСЪЧНО ТВОРЕНИЕ/ SPECIAL PRIZE FOR THE BEST SAND CREATION
58. Давид Ковачев – гр. Пазарджик, България
ОТБОР:
59. Полина Шахмандинова - Русия
60. Емилия Шахмандинова
61.Стефания Витюховская
62. Таисия Витюховская
ОТБОР:
63. Екзин Туран - Турция
64. Еля Тейфик
65. Омер Тейфик
СЕМЕЙСТОВО:
67. Кристина Сидерова - 12г., гр. Балчик, България
68. Вирджиния Сидерова - гр. Балчик, България
69. Мария Димитрова - леля
70. . Доротея Йовева – гр. Балчик, България, България